Дитячі золоті каблучки

Дана категорія ювелірних виробів орієнтована на дітей раннього та підліткового віку. Дитячі золоті каблучки стануть чудовим подарунком для дівчаток, втілюючи образ маленької принцеси, а головне – доповнюючи повсякденний гардероб і розвиваючи у дитини смак та почуття естетики, що обов'язково стане у нагоді в майбутньому. 

Чому варто купувати золоті каблучки для дітей? 

Психологи вважають, що знайомство з ювелірними прикрасами доречно починати в ранньому віці. Це один з факторів розвитку естетичного сприйняття у дитини, що в подальшому може вплинути на таки якості дівчинки, як:

  • почуття смаку;
  • художнє сприйняття;
  • професійна орієнтація.

Кожна прикраса має свою історію, і дитячі золоті каблучки не стануть винятком із цього правила. Доросла жінка завжди пам'ятає, хто і в ім'я чого подарував їй каблучку, якщо вона подарункова. Це ж стосується і дітей, адже в ранньому віці все запам'ятовується набагато виразніше і яскравіше.

Каталог Tangogold дозволяє вибирати золоті каблучки для дітей різного віку, а також за фактором приурочення. Є вироби для дівчаток молодшого віку з емальованими вставками, також можна вибрати золоті каблучки для підлітків, оснащені більш жіночним декором.

Якими бувають дитячі золоті каблучки?

На відміну від срібла, дитячі каблучки з золота володіють більш теплою енергетикою. Асортимент магазину представлений прикрасами 585 проби, що є найзбалансованішим стандартом якості, естетики та вартості.

Вибір таких виробів, як дитячі золоті каблучки, слід здійснювати з урахуванням таких факторів, як:

1. Колір металу – в сегменті домінують моделі червоного золота, а також є комбіновані варіанти;

2. Фактор події – приуроченість до події (8 березня, Валентинів день, ювілей, заручини, випускний);

3. Наявність і тип інкрустацій – використовуються вставки фіаніту та емальовані елементи;

4. Колекція – декоративний аспект, який об'єднує дитячі каблучки з золота за загальними естетичним характеристикам дизайну;

5. Вік дитини – можна вибрати моделі, орієнтовані на ранній вік, а також для шкільних і підліткових груп.

Згідно даним вимогам можна вивести загальну класифікацію подібних ювелірних прикрас, що полегшить вибір шуканого рішення. Кожна дитяча золота каблучка на сайті компанії має докладний опис і фото. Купити виріб можна з доставкою в будь-яку точку України, від Києва до Одеси.

Купити дитячу золоту каблучку в Tangogold

Інтернет магазин Тангоголд займається продажем ювелірних виробів всіх категорій, включаючи прикраси для дітей (каблучки і ​​сережки). Каталог містить тільки статусні прикраси від найкращих колекцій за привабливою ціною.

Товарна категорія дитячі золоті каблучки є окрасою асортименту магазину. Серед переваг покупки виробів від інтернет-магазину Танго:

  • всі моделі мають 585 пробу золота, що говорить про баланс якостей (ціна, зносостійкість, естетика) кожного виробу;
  • можливість купити товар з доставкою по всій території України (Нова Пошта), а також самовивозом в Одесі, Слов'янську, Краматорську та Костянтинівці, де є магазини Тангоголд;
  • лаконічний, але достатній вибір для всіх вікових категорій і за фактором події;
  • чесна гарантія відповідно до законодавства України (12 місяців).

Купити прикрасу в інтернет-магазині Танго Голд, значить придбати якісний виріб, недорого і максимально зручним для клієнта способом (з оперативною доставкою і надійною гарантією).