Золоті сережки Гвоздики/Пусети

Підібрано 9 из 61
3 731грн.
4 390 грн.
2 894грн.
3 405 грн.
10 696грн.
12 583 грн.
2 171грн.
2 554 грн.
2 412грн.
2 838 грн.
2 642грн.
3 108 грн.
5 403грн.
6 357 грн.
2 423грн.
2 851 грн.

Сучасний ринок ювелірних прикрас завжди був затребуваний, особливо популярною нішею були і залишаються сережки. Найпоширенішим видом даного сегмента є пусети (сережки гвоздики) із золота. Купити золоті сережки гвоздики вважається ознакою доброго смаку, причому дана прикраса дуже універсальна і її можуть носити не тільки жінки, але також діти і навіть чоловіки.

Причини популярності золотих сережок гвоздиків

Затребуваність цієї ніші обумовлена, перш за все, універсальністю пусетів. Це один з небагатьох видів прикрас в вуха, які носять усі - жінки, діти і чоловіки. Також варто згадати золоту природу таких виробів.

Золото завжди було і залишається класикою при виготовленні коштовностей і ювелірних прикрас, тому золоті сережки гвоздики завжди будуть популярні також і з цієї причини.

Загальний перелік переваг золотих сережок гвоздиків включає такі якості, як:

  • універсальність - варіативність моделей дозволяє вибрати виріб для будь-якої статі і віку, а також під певну подію і по колекційній ознаці;
  • стримана естетика - золоті сережки гвоздики, немов ода декоративному мінімалізму, даний різновид сережок займає центр мочки вуха, створюючи зоровий баланс і гармонійне сприйняття прикраси з боку;
  • надійне кріплення - найчастіше золоті сережки у вигляді гвоздиків мають гвинтове кріплення, відоме своєю надійністю і зручністю носіння;
  • велика різноманітність - каталог магазину Tango Gold наочно демонструє, наскільки великим може бути вибір виробів даної категорії;
  • цінова гнучкість - варіативність вибору говорить також і про те, що купити золоті сережки гвоздики можна за різною ціною, починаючи з бюджетних дитячих виробів і закінчуючи преміальними рішеннями з дорогими інкрустаціями.

Асортимент каталогу демонструє всі перераховані якості і характеристики. Тут можна вибрати золоті сережки гвоздики будь-якого дизайну, статевої і вікової приналежності, способу кріплення, а також з урахуванням фактора ціни.

На що дивитися, вибираючи сережки гвоздики?

При покупці такої ювелірної прикраси, як золоті сережки гвоздики, слід відштовхуватися від співвідношення ціна/характеристики. Що стосується характеристик, важливо враховувати такі параметри:

  • проба золота; золоті сережки-гвоздики фото
  • колір металу;
  • стать клієнта;
  • наявність вставок;
  • тип замочка.

Всі золоті Пусети в магазині Tangogold представлені 585 пробою, що забезпечує баланс якісних і естетичних характеристик. Що стосується відтінку металу, наявності інкрустацій, типу застібки і деяких інших характеристик, цю інформацію можна подивитися у сортувальних списках навігаційної панелі.

Купити золоті сережки гвоздики в Tangogold

Інтернет магазин Танго Голд займається продажем ювелірних прикрас усіх категорій, включаючи золоті сережки гвоздики за привабливою ціною. Дана товарна група доступна у великій різноманітності, в каталозі можна вибрати сережки будь-якого дизайну з доставкою по всій Україні.

Купити виріб в режимі онлайн можна прямо на сайті компанії. Для цього слід скористатися формою зворотного зв'язку і відправити заявку на сервіс. Менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення і умов доставки.

Доставка доступна в широкому географічному діапазоні, охоплюючи такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Вінниця, Черкаси, Рівне, Житомир, Кропивницький і Ужгород.