Срібні сережки Гвоздики/Пусети

Підібрано 30 из 36
1 008грн.
2 016 грн.
989грн.
1 978 грн.
128грн.
256 грн.

Сережки гвоздики прийнято вважати найпопулярнішими у своєму сегменті, і причин тому багато. Ці компактні і гнучкі в питаннях вартості прикраси забезпечують рівномірне навантаження на мочки вух, при цьому чудово виглядають і підходять не тільки жінкам, діти і чоловіки також складають цільову аудиторію даного виробу. Окремим сегментом є срібні гвоздики, що поєднують в собі основні якості моделі та срібла як металу.

Чому срібні сережки гвоздики так популярні?

Популярність даного товарного сегмента обумовлена ​​декількома факторами. По-перше, срібло має унікальні декоративні властивості, при цьому забезпечує більш прийнятну для більшості ціну у порівнянні з золотими виробами.

По-друге, сама модель має низку характеристик, які гарантують такі якості, як:

1. Універсальність - срібні сережки гвоздики носять не тільки жінки і діти, але також чоловіки. Каталог представлений великим асортиментом подібних рішень, включаючи різні колекції та варіації за подією (8 березня, День св. Валентина, дні народження, випускні).

2. Надійність кріплення - фіксація сережок на гвинтик забезпечує надійне кріплення на мочку вуха з низькою ймовірністю втрати прикраси.

3. Естетика - завдяки кріпленню з тильного боку вуха та властивостям «місячного» металу, срібні сережки гвоздики виглядають дуже стильно і витончено.

4. Зручність носіння - компактність виробів даного типу збалансує навантаження на мочки вух, що робить носіння навіть об'ємних моделей абсолютно комфортним.

5. А ось варіативність вибору - різноманітність розмірів, дизайну, застібок та інкрустацій відмінно демонструє каталог інтернет-магазину.

Срібні пусети, як ще називають сережки гвоздики, стануть відмінним рішенням для людей, що цінують в аксесуарах перераховані вище якості, особливо їхню повсякденну вишуканість, лаконічність і характерний витончений стиль.

На що звертати увагу, вибираючи срібні сережки гвоздики?

При покупці ювелірних коштовностей слід приділити увагу основним технічним характеристикам виробу. У випадку з срібними сережками у вигляді гвоздиків основними критеріями вибору є: срібні сережки гвоздики фото

  • проба срібла - майже всі моделі представлені 925 пробою, що забезпечує найкращі естетичні якості;
  • наявність інкрустацій - у якості вставок використовуються фіаніт та емалеві компоненти;
  • орієнтація - асортимент представлений жіночими, дитячими та чоловічими моделями відповідного дизайну;
  • тип застібки - більшість сережок цвяхів оснащено надійними гвинтовими замками, плюс є певний відсоток моделей з штифтовим замком.

Також слід звернути увагу на такі параметри вибору, як сортувальні списки Подія і Колекція в каталозі. Це може допомогти у виборі сережок цвяхів по темі і стилістиці.

Купити срібні сережки гвоздики від Тангоголд

Асортимент ювелірних виробів у каталозі інтернет магазину Tango Gold в Києві представлений безліччю коштовностей, в тому числі тут можна купити срібні сережки гвоздики з доставкою по всій території України.

Придбати сережки можна в режимі онлайн через сайт. Досить скористатися формою зворотного зв'язку і оформити замовлення. Менеджери магазину зв'яжуться з Вами для підтвердження умов замовлення.

Доставка здійснюється в такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Вінниця, Черкаси, Рівне, Житомир, Кропивницький та Ужгород.