Дитячі срібні каблучки

Прагнення батьків «збагатити» образ своїх дітей цілком природно. Ювелірні вироби ідеально підходять для цього, до того ж здатні прищепити дитині художній смак на майбутнє. Дитячі срібні каблучки – відмінний варіант для юних принцес, що розвиває з раннього віку відчуття прекрасного і настільки важливе для майбутньої жінки естетичне сприйняття. 

Дитячі каблучки зі срібла – гарний оберіг!

Цінність срібла як матеріалу для виготовлення ювелірних виробів відома з давніх часів. На відміну від прикрас з золота, срібна каблучка має характерну «місячну» енергетику, йому приписують магічні властивості, а також такий виріб доступніший по ціні.

Для дівчинки складно знайти більш гармонійну прикрасу, ніж каблучку на основі срібла. Дитячі каблучки зі срібла відомі своїми обереговими властивостями. Вважається, що людина, яка носить таку коштовність, захищена від пристріту і негативної енергії. У комплексі з чудовими декоративними якостями, срібне колечко стане ідеальним рішенням для дівчинки/дівчини будь-якого віку.

Каталог магазину містить моделі 925 проби від кращих колекцій. Можна вибрати дитячі каблучки срібло в залежності від шуканих характеристик, мова про які піде в наступному розділі.

Як вибрати дитячі срібні каблучки?

Товари даної категорії припускають носіння представницями жіночої половини (дівчатка і школярки старших класів). Подібно до золотих прикрас з їх 585 пробою, каталог містить срібні каблучки проби 925, також визнаної оптимальної з точки зору характеристик і ціни.

Вибір подібних виробів рекомендується здійснювати з урахуванням наступних критеріїв:

1. Розмір – індивідуальний параметр, замовляючи товар, бажано ознайомитися з вмістом списку «Розмір каблучки»;

2. Приуроченість – асортимент включає каблучки, що декоративно відповідають подіям 8 березня та Валентинів день;

3. Віковий фактор – можна вибрати прикрасу дітям раннього віку, а також для підлітків (впливає дизайн і формат вставок);

4. Наявність інкрустацій – вставки декору містять фіаніт та емаль, що робить каблучку багатшою та втілює певний сюжет;

5. Колекційна приналежність – всі ювелірні вироби відносяться до певних декоративних груп-колекцій (в основному це стосується колірних поєднань і тематики декоративних вставок).

Досить слідувати розглянутим вище критеріям, а також подивитися фото і параметри, наведені в каталозі для кожної моделі, щоб знайти найбільш підходящий варіант для дитини.

Купити дитячий срібний перстень від Tangogold

Інтернет магазин Тангоголд пропонує на вибір покупця ювелірні вироби за вигідною ціною з доставкою по всій території України. В асортименті є також дитячі прикраси, включаючи каблучки і ​​сережки для дітей та підлітків.

Серед достоїнств покупки срібних каблучок в магазині Танго можна відзначити:

• усі срібні прикраси мають 925 пробу, що гарантує покупцеві ідеальне поєднання якості, естетики та вартості;

• є можливість самовивозу (Слов'янськ, Одеса, Костянтинівка та Краматорськ), а також доставки товару до Києва і по всій Україні;

• чесна гарантія на всі ювелірні вироби (12 місяців для дитячих каблучок);

• змістовна консультація і супровід покупки.

Купити дитячий срібний перстень Танго Голд – це можливість недорого придбати красиву ювелірну прикрасу, яке припаде до смаку дитині та зробить його образ більш вишуканим і по-хорошому дорослим.