Срібні перстні

Підібрано 14 из 14
336грн.
672 грн.
450грн.
901 грн.
384грн.
768 грн.
350грн.
700 грн.
331грн.
662 грн.
455грн.
911 грн.
487грн.
974 грн.
412грн.
824 грн.
233грн.
467 грн.
307грн.
615 грн.
437грн.
875 грн.

Срібні персні для чоловіків

Останнім часом вважається, що ювелірні прикраси призначені тільки для жінок. Жіночі моделі відрізняються більш ніжним оформленням, вишуканістю. Але раніше каблучки були на пальцях майже кожного чоловіка, що мав високий статус у суспільстві. Це були королі, церковні служителі, воїни. Поступово персні з'явилися і у жінок, а зараз їх можуть носити представники обох статей.

Для тих, хто стежить за модою, підійдуть срібні персні, вироби з зображенням символів, печатки. Такий метал добре доповнює будь-який образ - як офіційний, так і неформальний. Це відрізняє його від золота, яке підійде тільки до певного стилю.

Срібло несе в собі сильну енергетику. Воно пов'язане з мужністю, тому дуже красиво і символічно виглядає на чоловічих пальцях. Срібні персні запропоновані за невисокою вартістю, тому кожен може дозволити собі відповідні. Можна вибрати з додатковими вставками, які чудово підійдуть для створення стильного образу.

Відмінні риси

Багато хто називає всі прикраси на палець каблучкою. Але вони розрізняються по оформленню, дизайну, символіці й так далі. Розглянемо основні характеристики різних видів каблучок докладніше:

1. Каблучка - лаконічна модель, яка не має додаткового декору. Без різких виступів, відмінним прикладом можна назвати обручки. Також підійде варіант, на якому написано «спаси й збережи» - він не декорується камінням та іншими вставками.

2. Перстень - виріб зі вставкою. Вона виконується з дорогоцінних металів або інших самоцвітів. Для ювелірних виробів підійдуть онікс, аметист або агат. Більш бюджетний варіант - фіаніти. Модель буде виглядати стильно і сучасно, прекрасно доповнює різні стилі в одязі.

3. Печатка - виріб, на якому є невелика площадка з нанесеним гравіюванням. Це може бути фамільний герб (як в минулі століття). Зараз найчастіше малюнком виступають абстрактні зображення, витіюваті рослинні орнаменти, символіка країни і так далі.

Вибрати срібні персні можна в залежності від власних уподобань. Це буде масивний або більш лаконічний срібний виріб, який стане невід'ємною частиною вашого образу.

Принципи вибору кращої прикраси

В інтернет-магазині запропоновано безліч стильних варіантів, тому вибір часто викликає труднощі. Ціна і розмір кожного виробу вказана в каталозі. Щоб вибрати срібні персні було простіше, орієнтуйтеся на кілька критеріїв:

1. Оформлення. Якщо ви хочете завжди залишатися в тренді, зверніть увагу: в моді масивні прикраси, які чудово доповнюють будь-який наряд. Але можна спробувати й інший спосіб. Для суворого офісного костюма більше підійде лаконічна каблучка, яка не відволікає увагу від основного стилю. Неформальні образи відмінно доповнюються яскравими і незвичайними аксесуарами (масивний перстень стане відмінним вибором). Також можна підібрати прикрасу в залежності від заходу, на який ви відправляєтеся. На світські тусовки надягайте екстравагантні та сміливі прикраси, а в повсякденному житті краще надягти лаконічну модель.

2. Вибір в залежності від товщини пальця. Для довгих пальців найкраще підійдуть срібні персні без вставок (ширина не має значення). Якщо у вас більш широкі фаланги, варто вибирати тонкі срібні каблучки. Вони можуть мати символічні зображення або мініатюрні вставки. Якщо рука має середньостатистичні параметри, ви можете зупинитися на будь-якому дизайнерському рішенні – великій каблучці з каменем або лаконічній моделі з простим гравіюванням. Головне - щоб виріб підходив за розміром і не здавлював палець.

3. Комбінація з іншими аксесуарами. При виборі срібної каблучки не варто доповнювати образ золотими вставками на одязі, запонками і так далі. Всі аксесуари повинні виконуватися в одному стилі і дизайнерському оформленні. Якщо ви носите годинник, ремінець повинен перегукуватися з обраною моделлю прикраси по стилю.

На офіційному сайті tangogold запропоновані кращі аксесуари, які чудово підійдуть для чоловіків. Вибір необмежений - срібні прикраси з каменем, без вставок, з гравіюванням та інші незвичайні варіанти. Для виконання ювелірних виробів використовується срібло 925 проби. Також можна недорого купити модель, покриту золотим напиленням.

Щоб замовити вподобаний перстень, переходьте в каталог сайту. У ньому доступна можливість сортування - так ви відфільтруєте моделі за ціною, наявністю вставок та іншим параметрам. Доставка здійснюється по всій території України, а саме: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Чернігів, Суми, Полтава, Херсон, Черкаси, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Житомир, Ужгород, Чернівці, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, а також інші міста.