Чоловічі печатки зі срібла

Давно минули ті часи, коли ювелірні прикраси носили виключно жінки. Сучасні чоловіки, як і їхні предки кілька століть назад, додають до свого образу кільця-печатки чоловічі срібло. І це робить його більш цікавим, оригінальним, а в деяких випадках і підкреслює статус. У стародавні часи по каблучці можна було зрозуміти соціальний статус, релігійні погляди. Сьогодні така прикраса визначає найбільшою мірою смак її власника. 

Чому чоловіки вибирають печатки зі срібла?

Мода на ювелірні прикраси для чоловіків не змінюється з такою високою швидкістю, як для жінок, тому печатку чоловічу срібло купити можна навіть на все життя. Більшість саме так і роблять, оскільки такі вироби:

  • Актуальні у будь-якому віці. Їх можуть носити і молоді хлопці, доповнюючи таким способом стильний і сучасний образ. Підійдуть чоловічі печатки срібні й для представника сильної статі в зрілому віці. Солідна прикраса тільки підкреслить його статус;
  • З кожним роком стають цінніше, тому можуть стати відмінним капіталовкладенням. А ще їх можна передавати з покоління в покоління;
  • Гармонійно виглядають з будь-яким одягом. Купити їх можна і до джинсів, і до ділового костюму;
  • Доступні за ціною, що дає можливість стати володарем такої ювелірної прикраси з срібла кожному.

А ще такі ювелірні вироби в Україні можна придбати в якості подарунка для рідної та близької людини.

На що звернути увагу при виборі?

Збираючись купити каблучку зі срібла в Києві собі або в якості подарунка, варто врахувати кілька важливих моментів. Такі вироби підходять до будь-якого одягу, але все залежить від їх дизайну. Масивні варіанти краще не поєднувати з діловим стилем, адже він вимагає максимальної стриманості в прикрасах. Доцільно вибрати виріб невеликого розміру, бажано без вставок.

Якщо в перевазі стиль casual, то саме оригінальні чималі каблучки відмінно його доповнять. До такого одягу добре підійдуть варіанти з цікавим оформленням:

1. Вставками дорогоцінних каменів.

2. Незвичайних форм.

3. Зображеннями тварин, квітів.

4. Геометричними малюнками.

Не менш важливо вибирати чоловічі прикраси на палець і за формою, а не тільки за ціною і дизайном. Кожна з них має свої особливості. Квадратна вважається класичною і найбільш затребуваною, ніколи не втрачає своєї популярності. Може бути, як лаконічною без вставок, так і прикрашена релігійною тематикою, гербом або будь-якими іншими малюнками.

Овальні срібні чоловічі печатки вибирають творчі особистості. Подібний варіант елегантний і розкішний. Прямокутні – відмінна прикраса до ділового стилю. Вони не настільки масивні, як квадратні, тому добре підійдуть до ділового костюма.

Ювеліри пропонують не тільки варіанти класичних форм, а й більш оригінальні – у вигляді декоративної фігури, голови звіра та інших незвичайних дизайнах. Такі чоловічі печатки зі срібла вибирають молоді сучасні чоловіки, які бажають додати своєму образу незвичайності.

У нашому інтернет-магазині «Тангоголд» можна придбати срібні печатки для чоловіків з доставкою в будь-яке місто України. Ми з задоволенням надішлемо замовлені ювелірні вироби в Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Черкаси, Суми, Хмельницький, Кропивницький і в інші населені пункти.