Як вибрати застібку на сережках. Варіанти застібок сережок.

Англійський замок. 

Англійський замок на сережках відомий своєю безпекою та популярністю завдяки спеціальній виїмці на штифті, яка надійно фіксується та знижує ризик втрати сережки. Однак цей тип застібки може бути не таким зручним, особливо для дітей, тому що довжина штифта не регулюється, що може викликати дискомфорт при нестандартній формі вуха.

Щоб правильно зняти сережки з англійським замком, потрібно вставити штифт у швензу до клацання, що вказує на зафіксований стан. При знятті важливо не давити на дужку, а акуратно ущипнути місце її кріплення, щоб легко відкрити швензу. При виборі таких сережок варто перевіряти розмір отвору під гачок на штифті, щоб уникнути складностей із застібкою та потенційного швидкого зносу замка.

Французький замок.

Французькі застібки на сережках відрізняються витонченістю та підходять для будь-якого типу вух. Вони складаються з петлі, що проходить через вушний прокол і закріплюється другою петлею. Сережки з такими застібками не повинні бути важкими або з великим камінням, щоб не перекидатися. Основний недолік французької застібки - її крихкість: маленька петля може легко зламатися при необережному поводженні.

Італійський замок.

Кліпсова застібка, також відома як італійська, хоч і не така популярна, як англійський замок, відрізняється своєю надійністю і зручністю. Велика перевага кліпсової застібки полягає у можливості регулювати рівень щільності прилягання до вуха. Принцип роботи нагадує кліпси, але доданий штифт забезпечує додаткову фіксацію, роблячи втрату сережки малоймовірною. Такі застібки виглядають елегантно та легко одягаються.

Замок на пусетах.

Використовується в однойменних сережках, які називають «гвоздиками», які можуть мати гвинтовий або штифтовий тип замка. Застібка закріплюється на кінці штифта зі зворотного боку мочки вуха гвинтовим фіксатором, що накручується на штифт, або за допомогою звичайного фіксатора з отвором, який просто надівається на штифт. Перевага замку-пусети полягає в його здатності адаптуватися до мочки вуха будь-якої товщини.

Замок-скоба.

Або сережки шпильки, такий замок цей тип застібки є одним із найдавніших, розроблених ювелірами, і зарекомендував себе як зручний та надійний. Вигнута швенза простягається через вушний прокол і фіксується на сережці за допомогою спеціальної кульки.

Цей елегантний замок досить крихкий і може деформуватися, якщо на нього чиниться тиск, наприклад, під час сну. Тим не менш, він має достатню міцність, щоб підтримувати важкі і масивні сережки.

Замок конго.

Замок конго часто використовується на сережках-кільцях і є одним із найпомітніших видів замочків. Штифт, що проходить через вухо, є просто вузькою ділянкою самого кільця. Він акуратно простягається через отвір на протилежному боці, роблячи замок невидимим для сторонніх. Така застібка не викликає дискомфорту під час носіння. Однак рекомендується знімати сережки-кільця на ніч, особливо великого діаметру, щоб уникнути пошкодження тонкої дужки замка. Щоб відкрити замок конго, досить обережно розігнути сережку.

Замок-шпилька.

Цей вид застібки також відомий як американський замок для сережок. Хоча його можна зустріти на тонких сережках-кільцях, як у конго, найчастіше його використовують на об'ємніших моделях. Зовні американський замок нагадує поєднання застібок конго та англійського замку, де швенза замикається спеціальною клямкою. Це робить його одним із найнадійніших видів застібок, що поєднують кращі якості двох популярних механізмів. Сережки з американським замком надійно фіксуються і не розстібаються спонтанно, що виключає їх втрату. Однак, як і у випадку з англійським замком, неможливо відрегулювати відстань між сережкою та мочкою вуха.

Застібки-кафи.

Оснащені подвійною системою закріплення: важкі сережки фіксуються у вушній мочці за принципом пусет, а також за допомогою затиску на краю вушної раковини. Це забезпечує рівномірний розподіл ваги масивної прикраси між двома точками, запобігаючи перевантаженню мочки.

 

Сережки-протяжки.

Сережки-протяжки, утримуються у вусі завдяки ланцюжку, який просочується через прокол. Насправді, в таких сережках як такого замку і немає. Основна фіксація досягається за рахунок ваги ланцюга і того, що він не ковзає всередині отвору. Завдяки відсутності твердої основи, такі прикраси не схильні до деформації і відрізняються довговічністю.

Ці сережки відрізняються легкістю та мінімалізмом, у їх конструкції не використовуються важкі елементи чи вставки. Довга вертикальна форма протяжок візуально витягає обличчя, надаючи йому більш витонченого та елегантного вигляду.

Вибір правильної застібки для сережок залежить від безлічі факторів, включаючи тип прикраси, його вагу, ваш спосіб життя та рівень активності. Сподіваємося, що наш посібник допоможе вам зробити поінформований вибір і насолоджуватися вашими сережками з комфортом та впевненістю. Не забувайте враховувати свої особисті уподобання та зручності, вибираючи застібку, яка найкраще відповідає вашим потребам.

Символи віри та захисту. Путівник по православним ювелірним прикрасам. - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
11.04.2024

Віддавна люди прагнули забезпечити себе та своїх близьких від зловісних намірів, злого ока та різних лих. Із поширенням християнства традиційні обереги відступили, віддавши місце православним прикрасам. Ці символи віри почали носити на шиї, близько до серця, на пальцях, у впевненості, що Божа присутність завжди супроводжує людину, надаючи підтримку у моменти випробувань.

Читати далі
Варіанти плетіння. Види та техніки створення ланцюжків та браслетів. - Блог інтернет-магазину TANGO. Фото 1
11.05.2024

Плетіння ланцюжків та браслетів - це не просто ювелірне мистецтво, це ціле мистецтво, де кожне ланцюжок та кожен вузлик несуть у собі глибокий зміст. Це майстерність поєднує в собі високу технічну кваліфікацію, нескінченну творчу фантазію, а також повагу до культурної спадщини та традицій. У плетінні кожна деталь важлива, адже саме в найдрібніших нюансах приховується справжня краса та унікальність прикраси.

Читати далі